1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

Minik okurlar Faik Baysal’da

25 Şubat 2018 - 13:20, Pazar
Minik okurlar Faik Baysal’da
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi Orhangazi İlkokulu ve Özel Açılım Okulu öğrencilerini misafir etti.

Orhangazi İlkokulu’nun 1, 2 ve 3. sınıf öğrencileri ile Özel Açılım Okulu öğrencileri, öğretmen ve velileriyle birlikte kütüphaneyi ziyaret ederek kütüphanecilik faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Okuma saati de düzenleyen öğrenciler, kitapları inceledi. Okul öğretmenleri, öğrencilerin kütüphaneleri tanımaları, kitap okuma alışkanlığı kazanmaları ve kitap sevgisi edinmeleri amacıyla bu tür ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirtti.

25 bin kitap

Öğrencilerin kütüphaneye düzenledikleri ziyaretlerin önemine değinen ve öğrencilerin küçük yaşlardan itibaren kitap sevgisi kazanması ve okuma alışkanlığı edinmesi gerektiğini ifade eden Faik Baysal Kütüphane Sorumlusu Çetin Şahin, “Kütüphanemizde yılın her döneminde öğrencileri ağırlıyoruz. Kütüphane ve kitaplar hakkında bilgiler veriyoruz. Bütün okullardan öğrencileri, öğretmenleri ve velileri kütüphanemize bekliyoruz. Haftanın yedi günü açık olan Faik Baysal Kütüphanemiz, yaklaşık 25 bin kitapla okurlara hizmet veriyor. Çocuk kitaplığının da bulunduğu kütüphanemizde, üyelerimize ödünç kitap hizmeti de sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net