1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

8 Bin Salavat kampanyası başlıyor

7 Ocak 2014 - 11:44, Salı
8 Bin Salavat kampanyası başlıyor
Son Peygamber Platformu ve Sakarya Sosyal Gelişim Derneği, Mevlid: 1435 EL-ADİL (sas) faaliyetleri kapsamında, Kandil Özel Programına manevi bir hazırlık olması ve Kutlu Viladetin ihyasının en güzel şekilde yapılabilmesi düşüncesiyle ‘8 Milyar Salavât Kampanyası’ düzenledi.

11 Rebi’ül Evvel 1435 / 12 Ocak 2014 Pazar Akşamına kadar devam edecek olan ‘8 Milyar Salavât Kampanyası’yla Peygamberimiz Hz. Muhammed (Sas) ile kesintisiz iletişim vasıtası olan ‘Salavât-ı Şerife’lerin okunması ve salavat getirmenin önemini toplumun gündemine taşıyarak bir farkındalık oluşturmak amaçlanıyor.
Ahlakı Kur’an olan Son Peygamber (Sas)’in getirdiği Din-i Mübin-i İslam’ın gereği olan Sünnet-i Seniyye’nin öğrenilerek bir yaşam tarzı haline getirilmesi ve kalıcı çalışmalarla gelecek nesillere aktarılması hedefiyle yola çıkan Son Peygamber Platformu’nun Sakarya Sosyal Gelişim Derneği ile birlikte ‘8 Milyar Salavât Kampanyası tertip ederek toplumun gündemine taşıdığı ‘salât-ü selam’ın; Allah’ın rahmetine, Son Peygamber (Sas)’in şefaatine ve duaların kabulüne vesile olması arzulanıyor.

Kampanya

‘8 Milyar Salavât Kampanyası’ çerçevesinde okunacak olan salavât-ı şerifeler, Son Peygamber Platformu’nun Resmi Web Sayfası http://sonpeygamber.im adresinde oluşturulan Salavât Sayacına bilgileri girilerek kaydedilecek. Sürekli güncellenen salavât sayısı, herkes tarafından www.sonpeygamber.im web sitesinden takip edilebilecek.

Salavât-ı Şerifelerin duası, 11 Rebi’ül Evvel 1435 / 12 Ocak 2014 Pazar Akşamı Son Peygamber Platformu’nun ve Sakarya Sosyal Gelişim Derneği’nin birlikte tertip edeceği Mevlid:1435 EL-ADİL (Sas) Programı’nda yapılacak.Habere yazılan yorumlar

Tarih : 8 Aralık 2016 - 13:36, Perşembe

ESRA YAZICI

5000 SALAVAT

Tarih : 6 Aralık 2016 - 17:00, Salı

nihal ilhan

5000 salavat

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net