1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

Bu olmadı işte

26 Ekim 2016 - 22:22, Çarşamba
Bu olmadı işte
Sakarya'da başarılı işlere imza atan İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı’nı görevden aldılar

10 Ocak 2014 tarihinde Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Osman Babadağı, dün yayınlanan kararnameyle birlikte polis başmüfettişi oldu. Sakarya'nın yeni il emniyet müdürü ise Eyüp Pınarbaşı oldu.

 

Emniyette deprem

İl Emniyet Müdürleri Kararnamesi Resmi Gazete’de dün yayımlandı. Yayımlanan kararnameyle 34 il emniyet müdürü merkeze alınırken, 24 il emniyet müdürü ile 2 daire başkanının yeri değiştirildi. İlk ataması yapılan il emniyet müdürü sayısı ise 37 oldu. İçişleri Bakanı onayıyla Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki 24 daire başkanı merkeze alınırken, ilk ataması yapılan daire başkanı sayısı ise 31 oldu.

Hep dik durdu

Sakarya'ya 10 Ocak 2014 yılında atanan Osman Babadağı, bin 29 gün sonra görevinden alındı ve polis başmüfettişliğine atandı. Babadağı'ndan boşalan makama ise Şanlıurfa İl Emniyet müdürü Eyüp Pınarbaşı atandı. Görev yaptığı süre içinde Sakarya'da başarılı işlere imza atan Babadağı'nın polis başmüfettişliğine atanması Sakarya'da herkesi üzdü. 15 Temmuz Darbe Girişimi gecesi 'Dik' duruşu ve cesaretiyle takdir toplayan Babadağı, halkın sevgisini kazandı.Habere yazılan yorumlar

Tarih : 28 Ekim 2016 - 06:44, Cuma

Bal gibi oldu

Taze kan lazim,uzun sure durdumu gevsiyor insan. Sokaklarda 100 lerce motorlu uzerlerinde tup korna milleti ve trafik rahatsiz ediyorlar. Etbalik girisine uygulama koyuyorsun,polisler semaverde cay içmekten uygulama yapamiyorlar trafik bedavaya tıkanıyor. Dolmuş münibüs denetim yapiyon, Heryer kumarhane olmuş yenicami taksi duraginin psj kuşçular derneğinde tombala oynatiyorlar alenen Sabah kadar yazsam bitmez. Onun icin gule gule

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net