1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

İhraç depremi

18 Ağustos 2016 - 12:32, Perşembe
İhraç depremi
Fethullahçı Terör Örgütü kapsamında ülke genelinde 2 bin 716 kişi ihraç edildi

Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında dün çıkartılan 2. Kanun Hükmünde Kararname ile birlikte 2 bin 360 polis ihraç edildi. İhraç edilenler arasında Sakarya'da 28 emniyet görevlisi de bulunuyor.

2. KARARNAME

Kanun Hükmünde Kararnameye göre 2 bin 360 emniyet personeli meslekten ihraç edildi. Aynı kararname ile TSK'dan 136, Sahil Güvenlik Komutanlığı'ndan 24 kişi, BTK'dan 196 kişi ihraç edildi. Bakanlıklar ve 2010 KPSS ile ilgili önemli kararlar içerirken kararnamede, Genelkurmay Başkanı'nın atamasını Cumhurbaşkanı'nın yapacağı belirtildi.

ALAYI ŞOK OLDU

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın (TİB) kapatıldığı açıklanan kararnamede Sakarya kadrosunda görevli 28 poliste ihraç oldu. Bilindiği gibi Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli 22 polis FETÖ kapsamında çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı.

İşte o isimler

3'üncü sınıf Emniyet müdürleri Hasan K, Hüseyin Ş, Murat B, Mutlu K, 4'ncü Sınıf Emniyet Müdürleri Murat K, Erhan M, H.İbrahim K, Emniyet Amiri Hüseyin Y, Nagıp P, Ebubekir T, Osman U ve Murat A oldu. 

Başkomiserler

Başkomiser Tolga K, Komiserler Bilal E, İbrahim Ş, Komiser Yardımcısı,

Mustafa Y, Resul E, Türkay A yine ihraç olan isimler arasında yer aldı.

Başpolisler

Başpolisler Ali K, Engin Ö, Ramazan A, Sedat P, polis memurları Ergun H, Adem T, Namık Y, Ünal T, Ferit İ ve İbrahim E ihraç oldu.Habere yazılan yorumlar

Tarih : 24 Ağustos 2016 - 20:49, Çarşamba

ferizlili

isabetli atılmalar vatan hayinleri

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net