1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

İhraç depremi

18 Ağustos 2016 - 12:32, Perşembe
İhraç depremi
Fethullahçı Terör Örgütü kapsamında ülke genelinde 2 bin 716 kişi ihraç edildi

Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında dün çıkartılan 2. Kanun Hükmünde Kararname ile birlikte 2 bin 360 polis ihraç edildi. İhraç edilenler arasında Sakarya'da 28 emniyet görevlisi de bulunuyor.

2. KARARNAME

Kanun Hükmünde Kararnameye göre 2 bin 360 emniyet personeli meslekten ihraç edildi. Aynı kararname ile TSK'dan 136, Sahil Güvenlik Komutanlığı'ndan 24 kişi, BTK'dan 196 kişi ihraç edildi. Bakanlıklar ve 2010 KPSS ile ilgili önemli kararlar içerirken kararnamede, Genelkurmay Başkanı'nın atamasını Cumhurbaşkanı'nın yapacağı belirtildi.

ALAYI ŞOK OLDU

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın (TİB) kapatıldığı açıklanan kararnamede Sakarya kadrosunda görevli 28 poliste ihraç oldu. Bilindiği gibi Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli 22 polis FETÖ kapsamında çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanmıştı.

İşte o isimler

3'üncü sınıf Emniyet müdürleri Hasan Koran, Hüseyin Şimşek, Murat Bal, Mutlu Köseli, 4'ncü Sınıf Emniyet Müdürleri Murat Kalyon, Erhan Memiş, H.İbrahim Keskin, Emniyet Amiri Hüseyin Yılmaz, Nagıp Polat, Ebubekir Temur, Osman Ulusan ve Murat Aybildi oldu.  

Başkomiserler

Başkomiser Tolga Karaoğlan, Komiserler Bilal Emre, İbrahim Şenyüz, Komiser Yardımcısı,

Mustafa Yozgatlı, Resul Erkeç, Türkay Aydın yine ihraç olan isimler arasında yer aldı.

Başpolisler

Başpolisler Ali Kara, Engin Özen, Ramazan Aksu, Sedat Parti, polis memurları Ergun Hankaya, Adem Türker, Namık Yavuz, Ünal Türkday, Ferit İçen ve İbrahim Ekrem ihraç oldu.Habere yazılan yorumlar

Tarih : 24 Ağustos 2016 - 20:49, Çarşamba

ferizlili

isabetli atılmalar vatan hayinleri

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net