1. DövizALIŞSATIŞ
  2. USD
  3. EURO

 

 

 

 

 

Veni-Vidi açıldı

26 Ekim 2013 - 10:56, Cumartesi
Veni-Vidi açıldı
Veni-Vidi Göz Sağlığı Merkezi eski Doğa Tıp Merkezi’nin yerinde yenilenen binası, ekipmanları ve uzman kadrosuyla hizmete açıldı.

Sakarya’nın Adapazarı ilçesi Adnan Menderes Caddesi’nde bulunan eski Doğa Tıp Merkezi 6 ay önce kapatılarak Veni-Vidi Göz Grubu’na devredilmişti. Tadilata başlanan binanın düzenlemesi geçtiğimiz günlerde bitti. Kendi aralarında bir ön açılış yaparak hizmete giren Veni-Vidi Göz Sağlığı Merkezi Sakarya halkına hizmet etmek için çalışmaya başladı.

Açılış ile ilgili konuşan Veni-Vidi Göz Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özdemir, “Sakarya’da açılan merkezimiz Sakarya’daki 8 adet tıp ve dal merkezinin en yenisi. Ana faaliyet konumuz göz olmasına rağmen Sakarya’da bu fizik tedavi ile güçlendirilmiş bir yapı. 6 aylık bir süre geçti. Devraldığımız Doğa Tıp Merkezi’ni tamamını yenileyerek, ileri teknoloji cihazlarla donatarak ve grubumuzun en yetkin, en donanımlı, en deneyimli göz hekimlerini Sakarya’ya transfer ederek hizmete başladık. Bu anlamda Sakarya’da fark yaratan bir hizmet yapmak istiyoruz. Bölgede zaten var olan göz sağlığıyla ilgili açığı bu yolla kapatmak istiyoruz. Belirli bir deneme yanılma öğrenme aşamasından sonra bu bölge halkına hizmet edecek başka bir göz hastanesi yatırımını planlıyoruz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

 

 

Sakarya Otel Sakarya Halı Yıkama Bursa Çekici 0 544 724 1 724 e-Sakarya.Net