Arşivde Ara
Son Dakika

Veni-Vidi açıldı26 Ekim 2013 - 10:56, Cumartesi


Veni-Vidi Göz Sağlığı Merkezi eski Doğa Tıp Merkezi’nin yerinde yenilenen binası, ekipmanları ve uzman kadrosuyla hizmete açıldı.

Sakarya’nın Adapazarı ilçesi Adnan Menderes Caddesi’nde bulunan eski Doğa Tıp Merkezi 6 ay önce kapatılarak Veni-Vidi Göz Grubu’na devredilmişti. Tadilata başlanan binanın düzenlemesi geçtiğimiz günlerde bitti. Kendi aralarında bir ön açılış yaparak hizmete giren Veni-Vidi Göz Sağlığı Merkezi Sakarya halkına hizmet etmek için çalışmaya başladı.

Açılış ile ilgili konuşan Veni-Vidi Göz Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özdemir, “Sakarya’da açılan merkezimiz Sakarya’daki 8 adet tıp ve dal merkezinin en yenisi. Ana faaliyet konumuz göz olmasına rağmen Sakarya’da bu fizik tedavi ile güçlendirilmiş bir yapı. 6 aylık bir süre geçti. Devraldığımız Doğa Tıp Merkezi’ni tamamını yenileyerek, ileri teknoloji cihazlarla donatarak ve grubumuzun en yetkin, en donanımlı, en deneyimli göz hekimlerini Sakarya’ya transfer ederek hizmete başladık. Bu anlamda Sakarya’da fark yaratan bir hizmet yapmak istiyoruz. Bölgede zaten var olan göz sağlığıyla ilgili açığı bu yolla kapatmak istiyoruz. Belirli bir deneme yanılma öğrenme aşamasından sonra bu bölge halkına hizmet edecek başka bir göz hastanesi yatırımını planlıyoruz” dedi.

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

Diğer Haberler

Tarih : 17 Nisan 2014 - 14:28, Perşembe

Sapanca'yı emin ellere emanet ettik

Başkan Toçoğlu, Yılmazer ile bir araya geldiSapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Herkese eşit hizmet anlayışıyla şeffaf belediyeciliğin gereği olan doğru işler yapıyoruz. Bunun yanı sıra bizim belediyecilik anlayışımızda kural, kanun, hukuk hep ilk sıradadır. Bu şehir bizlere emanettir. Biz popülizm yapamayız. Biz, doğrunun peşinden giden, işinde Allah rızasını arayan anlayışın temsilcileriyiz” dedi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer ile Sapanca Belediyesi Kırkpınar Tesisleri’nde bir araya geldi. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Pehlivan ve Genel Sekreter Yardımcıları Fatih Turan ve Ayhan Kardan’ın da hazır bulunduğu toplantıda Sapanca Belediye Başkanı Yılmazer, yeni dönem projeleri ve ilçede devam eden yatırımlarla ilgili Büyükşehir heyetine bilgi verdi. Sapanca ekibine güveniyoruz Sapanca Belediyesi ile işbirliği içerisinde hem ilçenin bugünkü ihtiyaçlarını hem de ilçenin geleceğini göz önünde bulundırarak hazırlıklar yaptıklarını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “İlçe belediyemiz ile uyum içerisinde projeler geliştiriyoruz. Sapancamız, şehrimizin misafir odasıdır. Aydın Başkanımıza ve ekibine güveniyoruz. Bu ekipte, oldukça heyecanlı ve neyi neden yaptığını bilen arkadaşlarımız görev yapıyor. İnşallah Büyükşehir ve Sapanca Belediyeleri olarak el ele verip ilçemizin geleceğini inşa edeceğiz” diye konuştu. Biz popülizm yapamayız Tüm belediyelere eşit mesafede olduklarının ve hayata geçirilecek hizmetlerde şefaflığın ve hukuka uygunluğun ilk şart olduğunun altını çizen Başkan Toçoğlu, “Bizim belediyecilik anlayışımızda ayrımcılık yoktur. Herkese eşit hizmet anlayışıyla şeffaf belediyeciliğin gereği olan doğru işler yapıyoruz. Bunun yanı sıra bizim belediyecilik anlayışımızda kural, kanun, hukuk hep ilk sıradadır. Bu şehir bizlere emanettir. Biz popülizm yapamayız. Biz, doğrunun peşinden giden, işinde Allah rızasını arayan anlayışın temsilcileriyiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Çok Okunanlar

  1. Bugün
  2. Dün
  3. Bu Hafta
  4. Bu Ay

E-Posta Listesi

Adınız E-Postanız

 

-

 

Sakarya Otel